Dita e Shkollė
Postuar mė 26/05/2014
Me 21 maj 2014 u mbajte dita e shkolles

Programi pėr Ditėn e Flamurit
Postuar mė 27/11/2013
Sot nė shkollėn tone u mbajt njė orė letrare me karakter garimi, ku nga poezitė dhe esetė prezentuara u zgjodhėn nga tri mė tė mirat dhe nxėnėit u shpėrblyen me nga njė liber.

NJOFTIME
Postuar mė 27/11/2013
Njoftojmė nxėnėsit dhe punonjėsit e shkollės se nesėr me date 28 nėntor 2013, me rastin e Ditės sė Flamurit do tė jetė ditė pushimi.Udhėheqja e shkollės ju uron festėn.


Postuar mė 12/09/2013
Njoftojmč pėrfaqėsuesit e prindėrve se tė mėrkurėn ora 17.00,datė 18.09.2013 mbahet mbledhja e pare pėr kėtė vit shkollor.
Ardhja ėshtė e obliguar.
Ju mirėpresim


Ahmet Hoxha - 2012